Current Weather Kūh-e Takeh Dalagī
Current weather for the city of Kūh-e Takeh Dalagī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 25 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
