Current Weather Kūh-e Tahlū
Current weather for the city of Kūh-e Tahlū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
38°C
feels like 42°C
| wind | 21 mph |
|---|---|
| wind gusts | 40 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 7 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 28°C |
