- Weather
- Iran
- Mazandaran
- Kūh-e Sūtak
Current Weather Kūh-e Sūtak
Current weather for the city of Kūh-e Sūtak. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
0°C
feels like -2°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 7°C |
| MIN: | -25°C |
| Average: | -7°C |
