Current Weather Kūh-e Sūrak-e Bālā
Current weather for the city of Kūh-e Sūrak-e Bālā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 14 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | -12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 15°C |
