Current Weather Kūh-e Shūndlū
Current weather for the city of Kūh-e Shūndlū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 3°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 6°C |
