Current Weather Kūh-e Sheykh
Current weather for the city of Kūh-e Sheykh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
37°C
feels like 41°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 4 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 27°C |
