Current Weather Kūh-e Seh Mūrk
Current weather for the city of Kūh-e Seh Mūrk. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 24 mph |
|---|---|
| wind gusts | 40 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
