Current Weather Kūh-e Sarābzal
Current weather for the city of Kūh-e Sarābzal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 5°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | -9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 6°C |
