Current Weather Kūh-e Şālaḩū
Current weather for the city of Kūh-e Şālaḩū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 28 mph |
|---|---|
| wind gusts | 38 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 23 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 23°C |
