Current Weather Kūh-e Şālaḩū
Current weather for the city of Kūh-e Şālaḩū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 25°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 12 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 19°C |
