Current Weather Kūh-e Sabalū
Current weather for the city of Kūh-e Sabalū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 10°C |
