Current Weather Kūh-e Rūkī
Current weather for the city of Kūh-e Rūkī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 31°C
| wind | 21 mph |
|---|---|
| wind gusts | 34 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 12 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 24°C |
