Current Weather Kūh-e Rīgnah
Current weather for the city of Kūh-e Rīgnah. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-4°C
feels like -9°C
| wind | 31 mph |
|---|---|
| wind gusts | 55 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -18°C |
| Average: | 0°C |
