Current Weather Kūh-e Pūlādī
Current weather for the city of Kūh-e Pūlādī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 9 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 20°C |
