- Weather
- Iran
- Khorāsān-e Jonūbī
- Kūh-e Oshtor Row
Current Weather Kūh-e Oshtor Row
Current weather for the city of Kūh-e Oshtor Row. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 46 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
