Current Weather Kūh-e Oghlān Olan
Current weather for the city of Kūh-e Oghlān Olan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 5°C
| wind | 22 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 21 % |
| cloud cover | 90 % |
| dew point | -13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 7°C |
