Current Weather Kūh-e Nārīgān
Current weather for the city of Kūh-e Nārīgān. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 18 % |
| cloud cover | 25 % |
| dew point | -11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 13°C |
