Current Weather Kūh-e Meyl
Current weather for the city of Kūh-e Meyl. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 10°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 12°C |
