Current Weather Kūh-e Malek Dāghū
Current weather for the city of Kūh-e Malek Dāghū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 4°C
| wind | 19 mph |
|---|---|
| wind gusts | 37 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -8°C |
| Average: | 6°C |
