Current Weather Kūh-e Madvār
Current weather for the city of Kūh-e Madvār. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 26°C |
