Current Weather Kūh-e Madvār
Current weather for the city of Kūh-e Madvār. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 27 mph |
|---|---|
| wind gusts | 36 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 13 % |
| dew point | -13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
