Current Weather Kūh-e Kūteh Gol
Current weather for the city of Kūh-e Kūteh Gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 6 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 22°C |
