Current Weather Kūh-e Kūram
Current weather for the city of Kūh-e Kūram. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 30°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 16 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 20. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 29°C |
