Current Weather Kūh-e Kūram
Current weather for the city of Kūh-e Kūram. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 31°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 16 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 25°C |
