Current Weather Kūh-e Kūpol
Current weather for the city of Kūh-e Kūpol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 18 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
