Current Weather Kūh-e Kodūrī
Current weather for the city of Kūh-e Kodūrī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 23°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | -10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 18°C |
