- Weather
- Iran
- Mazandaran
- Kūh-e Kījā Kūh
Current Weather Kūh-e Kījā Kūh
Current weather for the city of Kūh-e Kījā Kūh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 12°C
| wind | 18 mph |
|---|---|
| wind gusts | 41 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
