Current Weather Kūh-e Katak
Current weather for the city of Kūh-e Katak. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 16°C |
