Current Weather Kūh-e Karkūh
Current weather for the city of Kūh-e Karkūh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-3°C
feels like -5°C
| wind | 23 mph |
|---|---|
| wind gusts | 40 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 13 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -20°C |
| Average: | -3°C |
