Current Weather Kūh-e Kamar Bar Āftāb
Current weather for the city of Kūh-e Kamar Bar Āftāb. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
38°C
feels like 42°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 8 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 30°C |
