Current Weather Kūh-e Kamālūq
Current weather for the city of Kūh-e Kamālūq. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 14°C
| wind | 23 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 77 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 14°C |
