Current Weather Kūh-e Jūlāheh
Current weather for the city of Kūh-e Jūlāheh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
