Current Weather Kūh-e Ḩeşār
Current weather for the city of Kūh-e Ḩeşār. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | 5°C |
