Current Weather Kūh-e Helīgūn
Current weather for the city of Kūh-e Helīgūn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 17°C |
