- Weather
- Iran
- Mazandaran
- Kūh-e Gūnar
Current Weather Kūh-e Gūnar
Current weather for the city of Kūh-e Gūnar. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-1°C
feels like -3°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -10°C |
| Average: | 0°C |
