Current Weather Kūh-e Gowd-e Bagāh
Current weather for the city of Kūh-e Gowd-e Bagāh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 23°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 19°C |
