Current Weather Kūh-e Gat Ḩaşīl
Current weather for the city of Kūh-e Gat Ḩaşīl. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 13 % |
| cloud cover | 35 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 29°C |
