Current Weather Kūh-e Garseh
Current weather for the city of Kūh-e Garseh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 14°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 18°C |
