Current Weather Kūh-e Eyvānekey
Current weather for the city of Kūh-e Eyvānekey. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 12°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 18 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 12°C |
