Current Weather Kūh-e Dūmār
Current weather for the city of Kūh-e Dūmār. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 21°C |
