Current Weather Kūh-e Dūdkesh
Current weather for the city of Kūh-e Dūdkesh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 34°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 12 % |
| cloud cover | 6 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 16°C |
| Average: | 28°C |
