Current Weather Kūh-e Dowtū
Current weather for the city of Kūh-e Dowtū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 20 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 9°C |
