Current Weather Kūh-e Dowbarār
Current weather for the city of Kūh-e Dowbarār. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-2°C
feels like -4°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 15 % |
| dew point | -10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -15°C |
| Average: | -1°C |
