Current Weather Kūh-e Dībār
Current weather for the city of Kūh-e Dībār. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 11 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 16°C |
