- Weather
- Iran
- Semnan Province
- Kūh-e Darvārū
Current Weather Kūh-e Darvārū
Current weather for the city of Kūh-e Darvārū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 12°C |
