Current Weather Kūh-e Chājū
Current weather for the city of Kūh-e Chājū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 55 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 19°C |
