Current Weather Kūh-e Chāh Zoghālī
Current weather for the city of Kūh-e Chāh Zoghālī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 31°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 31°C |
