Current Weather Kūh-e Chāh Shūr
Current weather for the city of Kūh-e Chāh Shūr. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 19 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 19°C |
