Current Weather Kūh-e Chāh Bareh
Current weather for the city of Kūh-e Chāh Bareh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
