Current Weather Kūh-e Boneh
Current weather for the city of Kūh-e Boneh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 2°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 29 % |
| cloud cover | 27 % |
| dew point | -14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 6°C |
